Dariusz Goralski

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry Państwu, 
Nazywam sie Dariusz Góralski. 

Uczę po angielsku przedmiot [Obsługa Komputera] w formie rozmowy „na temat” w języku angielskim USA (AmE) według standardu języka amerykanskiego angielskiego i systemu szkolnictwa USA na poziomie akademickim (academic / professional) w branży (przedmiot) [Obsługa Komputera].  Jest to kurs indywidualny akademicki na poziomie doktoranckim i wyższym (w Polsce) (PhD).  Celem tego kursu jest wyrobienie umiejętności prowadzenia dyskusji na temat (rozmowy) w przedmiocie / branży [Obsługa Komputera].

Cena: 300.- (trzysta równo) zlp/45min w pakiecie 26-godzin (7,800.-zlp) plus cena podręcznika (możemy pracować z Państwa podręcznikiem lub do wyboru). 

Wymagania wstępne (pre-requisits):
1.      Język angielski na poziomie minimum płynna rozmowa (fluent) lub lepiej.
2.      Znajomość przedmiotu (branży) na poziomie minimum licencjat lub wyżej. 

Ad 1:  Język angielski na poziomie minimum płynna rozmowa (fluent) lub lepiej.  Po minimum (pre-requisite) jednym pakiecie: angielski ogólny 26-godzin przejscie bariery mówienia.  Proszę zapoznać się ze szczegółami w moim ogłoszeniu: język angielski.  Wymagany poziom języka angielskiego uczącego się: swobodna rozmowa w naturalny sposób w języku angielskim w rejestrze codziennym mówionym („jak native speaker”).  Jest to etap 4 z 5 w teście płynności językowej w/g standardu USA (fluent speaker) / TOEFL 100 (minimum ok. 80) / IELTS 8 (minimum ok. 7). 

Ad 2:  Znajomość przedmiotu na poziomie minimum licencjat lub wyżej.  Nie jest to nauka przedmiotu od podstaw.  Jest to nauka rozmowy po angielsku w naturalny sposób językowo i kulturowo („jak native speaker”) na temat w branży („w przedmiocie”).  Jest to nauka przedmiotu na poziomie zaawansowanym w aktywny sposób według standardu amerykanskiego Harvard University „case study” (rozumienie i praktyka tego terminu jest inna w Polsce niż w USA – porozmawiamy o tym od razu na początku).  Metodą analizy porównawczej.  Wyjaśnienie terminu „aktywna nauka” i wyrobienie i utrwalenie tej umiejętności jest w pakiecie angielski ogólny.  Lekcja próbna – Intro powie więcej na ten temat.  Proszę o kontakt wcześniej tutaj od razu teraz.  Wstępna rozmowa e-mail i uzgodnienie terminu może być do jeden miesiąc. 

2 godziny dziennie 5 razy w tygodniu przez 3 miesiące . Proszę upewnić się, że macie Państwo ten czas na skoncentrowaną naukę.  Nauka w/g systemu amerykańskiego polega głównie na samodzielnym studiowaniu („zgłębianiu”) tematu w konsultacji i pod przewodnictwem uczącego (nauczyciela / instruktora) w proporcjach 4:1.  Państwa samodzielna praca (4x) + (plus) 1× (90min) w tygodniu „lekcja”/ rozmowa na temat ze mną.  Praca jest bardzo aktywna i bardzo intensywna.  Dlatego daje tak wyjątkowo szybkie i dobre i trwałe rezultaty. 

Pytania?  Proszę o kontakt ze mną tutaj przez e-korepetycje.  Prześlę wzorzec Kontrakt do wglądu.  

Udanego dnia. Efektywnej nauki i dobrego uczenia sie.
Do usłyszenia. Będziemy rozmawiać. … Let’s talk Computers … 

Dariusz Goralski / American English / Angielski USA PL

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1995 - 05.1998
Montclair State University, NJ, USA
Kursy i szkolenia
03.2016
TESOL UK Anglia London. Współczesne metody uczenia jęz. ang. Jak uczyć bez podręczników.
05.2017
TESOL USA Licencja Uczenia Jez. Angielski USA
Doświadczenie
07.1987 - 07.2010
USA - Praca
09.2014 - aktualnie
Polska - Praca

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 73
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Po pół roku nauki jestem zmuszony przyznać, że możliwość współpracy z Panem Dariuszem to przywilej. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak wysokimi standardami pracy. Wartość usługi, którą oferuje jest zdecydowanie wyższa niż cena. Postępy przychodzą naprawdę szybko, a ja czuję się z językiem angielskim znacznie swobodniej. Od pierwszego dnia, przez cały czas wszystko podporządkowane jest pod cel językowy uczącego. Nawet nie sposób porównać tego do podejścia „szkolnego”, czy nauki na kursach. Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę z Panem Dariuszem każdemu, kto chce płynnie komunikować się w języku angielskim.

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Polecam. Konkretny nauczyciel, który pracuje nad Twoim celem w języku angielskim. Nauka jest intensywna, ale skoncentrowana na celu. Dzięki niemu bardzo dużo się nauczyłem, nie tylko o języku angielskim, ale w kwestiach życiowych. Sprowadził mnie na ziemię i jestem mu za to, bardzo wdzięczny. Do nauki trzeba się przykładać i być wypoczętym. Trzeba mieć czas na naukę 2 godziny, 5 dni w tygodniu przez 3 miesiące. Nauczyciel, który dużo widzi i potrafi ocenić pracę ucznia, po samym pisaniu. Zdecydowania polecam.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2021

Jestem dopiero po jednym pakiecie nauki, więc nie miałem oczekiwań, że będę rozmawiał jak native. Ale nawet to dało efekty. Celem było zdanie lektoratu na uniwersytecie na poziomie B2, co się finalnie udało. Po lekcjach z Panem Dariuszem nabrałem większej śmiałości i pewności w języku angielskim, ale wiem, że przede mną jeszcze daleka droga do swobodnego rozumienia i rozmawiania w tym języku. Z pewnością jeszcze wrócę do nauki z p. Dariuszem, żeby nauczyć się prawdziwego angielskiego. Polecam!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Polecam lekcje z Panem Dariuszem. Pełen profesjonalizm.
Lekcje bardzo konkretne, praktyczne i wymagające.
Indywidualne podejście do poziomu języka, skupienie się na najważniejszych tematach i kluczowych aspektach.
Naukę z Panem Dariuszem polecam każdej osobie, która chce produktywnie wykorzystać czas, pogłębić swoją wiedzę oraz podnieść swoje kompetencje.

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Great teacher!
Lekcje z Panem Dariuszem są zupełnie inne niż standardowe kursy i lekcje w szkole. Wreszcie wiem na czym się skupić w nauce angielskiego i co na prawdę jest ważne by zacząć mówić w języku obcym. Po pierwszym kursie bardzo dużo się nauczyłam. Podejście i styl nauki rewelacyjny. Trzeba poświecić sporo czasu ale na prawdę warte jest to końcowych efektów!

avatar
Mama Marysi 10 lat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Bardzo polecam! Moja córka już po kilku pierwszych lekcjach zaczęła rozmawiać po angielsku. Nabrała śmiałości i pewności w języku angielskim. Pan Dariusz zaraził ją pasją i chęcią do samodzielnej nauki. Wreszcie angielski przestał być dla niej problemem w szkole. Pan Dariusz ma bardzo dobre podejście do pracy z dziećmi. Serdecznie polecam!

avatar
bilszczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Bardzo polecam naukę u pana Darka. Uczę się pod okiem Pana Darka od dwóch lat, a kilka miesięcy temu dołączyły moje dzieci (8 i 5 lat). Efekty są widoczne gołym okiem. Młodsza córka się osłuchuje, rozumie coraz więcej. Starsza córka po paroletnim kontakcie z językiem angielskim (w przedszkolu, zerówce i szkole) nie rozumiała najprostszych pytań, teraz rozumie nieskomplikowane zdania, umie na nie odpowiedzieć. Nigdy nauka języka w szkole nie była choć w drobnej części tak efektywna, jak u Pana Darka. Oczywiście zajmie dzieciom jeszcze dużo czasu, by opanować język angielski, ale też po sobie widzę, że metody Pana Darka, by nauczyć się uczyć są kluczem do sukcesu. I do tego oczywiście praca własna - ale Pan Darek potrafi zmienić naukę w przyjemność i to jest klucz do sukcesu.

avatar
LILIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Polecam naukę z Darkiem dla każdego, kto ma blokadę językową. Ja pokonałam blokadę szybko, dzięki motywacji i pomocy Dariusza. Znakomity nauczyciel - na szczęście nauka z Nim jest niestandardowa. Nie wypełniasz tabelek, papierków ani testów - tylko mówisz, mówisz i mówisz... nawet nie wiesz kiedy, a zaczynasz mówić po angielsku.
Polecam dla osób, które nienawidzą metod szkolnych. Dariusz naucza w sposób przyjemny dla ucznia i zawsze dopasowuje poziom oraz metodę dla danej osoby. Nawet leniwi uczniowie mobilizują się do nauki z Darkiem.
Pakiet 26 godzin jest idealnym pakietem, aby pokonać barierę mówienia.
*** Darku dziękuje Ci za poświęcony czas, ogromne zaangażowanie i za to, że uwierzyłam, że nawet ja mogę mówić po angielsku!!!! Polecam każdemu, chcącemu się komunikować po ANGIELSKU. Jak się okazuje, dzięki Darkowi, angielski jest prosty! DZIĘKUJE

avatar
Valentyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Chciałabym polecić Pana Dariusza wszystkim,którzy chcą się uczyć języka angielskiego na wysokim i wymagającym poziomie.
Pan Dariusz jest nauczycielem bardzo zorganizowanym, konkretnym i zorientowanym na cel, którym jest nauczenie języka angielskiego. Szczerze polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Takich nauczycieli (i ludzi) jest naprawdę mało.

Pan Dariusz Góralski stanowi model charakteru #1, jaki chciałbym docelowo osiągnąć. Chodzi konkretnie o poziom dyscypliny, bezkompromisową egzekucję wymagań dla dobra klienta, organizację i etykę pracy oraz przygotowanie do wykonywania swojego zawodu.

Chapeau bas

avatar
JB
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Prawdziwy NAUCZYCIEL, wie, kiedy podać pomocną dłoń, a kiedy dać "kopa". Uczy nie "tylko" angielskiego, ale też tego, jak się uczyć. Pomaga przejść z poziomu mówienia po polsku używając słów angielskich na komunikowanie się w języku angielskim. Nie ma tu pracy z podręcznikiem, wkuwania gramatyki, elementów nauki znanych ze szkoły.
Współpraca z Panem Darkiem to przyjemność. W moim wypadku były też pot i łzy, ale z perspektywy widzę, gdzie popełniałam błędy i jak ciężko jest przezwyciężyć własne nawyki, które blokują otwieranie się na "nowe".
Z czystym sumieniem POLECAM

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Gdyby nie Pan Dariusz - nigdy nie zrobiłabym takich postępów. Trafiłam na rewelacyjnego Nauczyciela, który posiada ogromną wiedzę na temat nauczania tego języka. Były to najlepsze lekcje angielskiego na jakie kiedykolwiek uczęszczałam. Wszystko skrupulatnie zorganizowane i zaplanowane, wiedziałam dokładnie co powinnam robić codziennie sama w domu. Pan Dariusz jest bardzo wymagający, dzięki temu poziom jest zawsze bardzo wysoki, a efekty szybko przychodzą. Każda odbyta lekcja przynosiła mi ogromną satysfakcję. Jestem wdzięczna Panu Dariuszowi za to, że po 20 latach nauki, w końcu ROZUMIEM i MÓWIĘ po angielsku. Moja ocena: 100/10! POLECAM wszystkim, którzy jeszcze się wahają.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Pan Dariusz to nauczyciel z ogromną pasją i zaangażowaniem. Posiada niesamowite umiejętności i wiedzę z różnych dziedzin. Jest naprawdę niesamowitym człowiekiem. Jest wymagający, ale przez to bardzo skuteczny. Jest Nauczycielem, któremu zależy na uczniu, na jego celach i na tym, aby nauczyć. Dokładnie wie co robi. Angielskiego uczyłam się w każdy możliwy sposób. Straciłam ponad 20 lat nauki, czas, pieniądze i nadzieję. Angielski był moim kompleksem i murem niemożliwym do przejścia. Cieszę się że udało mi się znaleźć Pana Dariusza. Pomogł mi przejść przez moje bariery językowe. Pokazał czym jest tak naprawdę nauka języka, komunikacja. Obecnie pracujemy nad przygotowaniem do pracy w języku angielskim. Gdyby nie Pan Dariusz - nigdy bym tego nie osiagnęła. Jest rewelacyjnym Nauczycielem i mentorem. Bardzo polecam. Justyna

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Nauczyciel z przeogromną wiedzą i umiejętnościami. Nigdy nie sądziłem że będę w stanie w 3 miesiące rozmawiać po angielsku i przygotować się do rozmowy o pracę startując z bardzo niskiego poziomu a jednak udało się.
P. Dariusz jest bardzo zaangażowany w swoją pracę a także wymagający - i właśnie taki powinien być profesjonalny nauczyciel !. Bardzo dziękuje i polecam wszystkim zajęcia z P. Dariuszem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2019

13 lat nauki angielskiego w szkole i nie potrafiłam rozmawiać po angielsku... Dzięki współpracy z Dariuszem pozbyłam się mojej językowej blokady po 6 tygodniach! i w końcu zaczęłam rozmawiać po angielsku! Nabrałam pewności siebie i zaczęłam nawet chodzić na tzw. English meet-ups! Korepetycje wymagały dużo pracy własnej ale gdyby nie genialny nauczyciel to nie byłoby takich efektów. Ocena bardzo dobry to zdecydowanie za mało. Gorąco polecam współpracę z Dariuszem!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Pan Darek odkrył przede mną świat prawdziwego języka angielskiego, takiego jakim się mówi, żyje i myśli, a nie wkuwa w toku mało (jak dla mnie) owocnej nauki w szkołach.
Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu Pan Darek spowodował, że byłam w stanie odczarować wiele mitów związanych „z trudem” komunikowania się w tym języku, dzięki czemu łatwiej było mi pokonać barierę mówienia.
Pan Darek jest bardzo inteligentny na wielu poziomach, a dodatkowo doskonale czyta ludzi, jest świetnym nauczycielem, coachem i pomaga w zbudowaniu własnej pewności siebie. Pierwszy raz spotkałam się z tak wysoce profesjonalnym podejściem w pracy z drugim człowiekiem. Poza pracą nad językiem pomógł mi zmienić podejście do sposobu uczenia się, komunikowania się oraz efektywnego poszukiwania informacji, co automatycznie przełożyło na mój poziom języka. W pracy z Panem Darkiem ma się poczucie, że idzie się we właściwym kierunku, Pan Darek czuje się w pełni odpowiedzialny za ucznia, pracuje się zgodnie z wyznaczonym celem, a nie od tak. Ogromnie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Bardzo profesjonalne podejscie do zajec, duza wiedza o tym, w jaki sposób nalezy uczyc sie jezyka obcego. Pan Dariusz zna róznice kulturowe i jezykowe pomiedzy amerykanskim i brytyjskim angielskim. Jego autorska metoda nauczania prowadzi szybko do celu czyli swobodnego mówienia po angielsku. Innowacyjne zajecia z Panem Darkiem duzo mi daly. Goraco polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

W kilka miesiecy przygotowal mnie do wyjazdu do pracy za granice. Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego do tej pory mialem. Zalezalo mi zeby szybko zaczac mowic. Przy duzej pracy samemu w domu i z Darkiem mozna naprawde szybko zaczac rozumiec angielski i mowic.

avatar
Kathy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Angielski w NIE ksiazkowym wydaniu! Jesli zalezy Tobie na poprawnym i szybkiem mowieniu po angielsku polecam Pana Dariusza.
Co zajecia nowe zagdanien i niecodzienne metody nauki jezyka angielskiego, ktore przynosza efekty. Omowienie i wyjasnienie roznic kulturowych pomaga w zapobieganiu podstawowych bledow w sytacjach spoleczno-kulturalnych.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Wszystko na 5. Dużo pracy w domu, ogromna wiedza na temat USA i krajów anglojęzycznych. Wielki progres umiejętności językowych szczególnie w zakresie mówienia.
BARDZO POLECAM.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Bardzo polecam zajecia z Dariuszem! To konkretny nauczyciel, w dodatku coach, ktory pomoze ci okreslic swoje cele co do nauki jezyka angielskiego …czy to egazmin, rozmowa kwalifikacyjna czy tez podniesienie poziomu komunikacji. Dariusz to czlowiek z ogromna wiedze z roznorodnych dziedzin zycia stad tez lekcje z nim sa ciekawe i inspirujace. Nie tylko poziom angielskiego mozna poprawic, ale tez wiele sie dowiedziec - oczywiscie po angielsku:) Motywuje do nauki i daje wsparcie. Mnie osobiscie zajecia z Darkiem bardzo pomogly w odzyskaniu plynnosci /ktora utracilam nie maja kontaktu z jezykiem przez dluzszy czas/ Polecam wszystkim!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Polecam. Pan Dariusz uczy prawdziwego Angielskiego jakiego używają Native Speakerzy, nie książkowego którego uczą nas w Polsce w różnych szkołach i na kursach językowych, a który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Lekcje to przyjemność dla kogoś kto chce wreszcie nauczyć się płynnie mówić i rozumieć język Angielski, na każdej dowiedziałem się czegoś ciekawego.
Oryginalna forma nauki, przy odrobinie zaangażowania bardzo skuteczna.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Gorąco polecam. W ciągu dwóch tygodni Dariusz przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Świetny motywator, nauka na materiałach wziętych "z życia".

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2017

Świetny korepetytor dla kogoś kto chce się nauczyć mówić. Motywuje do pracy samodzielnej bez której sukces w nauce języka obcego nie jest możliwy. Polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2017

Naukę u pana Dariusza polecam każdemu, po przebytych korepetycja widzę znaczą różnice w swoim mówieniu, a co najważniejsze już nie boję się mówić po angielsku. Pan Dariusz nie jest tylko bardzo dobrym nauczycielem ale także genialnym motywatorem. Bez dwóch zdań i wyrzutów sumienia mogę polecić korepetycje u pana Dariusza!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Uczyłam się angielskiego w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, na studiach i dodatkowo w szkole językowej, a mówić w j. angielskim nauczyłam się dopiero podczas korepetycji u p. Dariusza. Pokonałam barierę mówienia i nie odczuwam już stresu, jaki towarzyszył mi gdy miałam wypowiedzieć choć zdanie po angielsku. Oczywiście nic samo się nie dzieje i swoją pracę trzeba wykonać, ale akurat ten wysiłek jest najbardziej efektywny i wart poświęconego czasu, a każda odbyta lekcja przynosi satysfakcję. W pełni polecam korepetycje u p. Dariusza :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2017

Chciałabym w 100% polecić korepetycje u pana Dariusza. W tym roku wyjeżdżam na W&T do USA i to skłoniło mnie do zapisania się na zajęcia. Tematyka była różnorodna, począwszy od kultury amerykańskiej, podstawowych zwrotów i zwyczajów, kończąc na historii oraz rozmowach na temat bieżących wydarzeń ze świata. Korepetycje wymagają systematycznej pracy, jednakże jest czystą przyjemnością - oglądanie wiadomości po angielsku, filmów, słuchanie radia itp. Pan Dariusz na każdych zajęciach bada postęp i dzięki swojemu doświadczeniu łatwo potrafi zauważyć kiedy ktoś nie "odrobił pracy domowej" . Jego bezpośredniość jest chyba największym atutem - Jeżeli jest z czegoś zadowolony to chwali, jeżeli uważa, że ktoś nie przykłada się do nauki potrafi o tym powiedzieć, co jest bardzo motywujące. Dodatkowo mogę powiedzieć, że pan Dariusz podbudowuje człowieka, zapewnia go o swoich umiejętnościach i dzięki temu, aż chce się szlifować język. Na koniec powiem jeszcze, że sposób w jaki mówi o USA sprawił, że już nie mogę doczekać się wyjazdu. Zdecydowanie polecam korepetycje u tego Pana. Pozdrawiam

avatar
adu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

Super szybka pomoc :) bardzo polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Zajęcia z Panem Dariuszem polecam każdemu, kto chce faktycznie posługiwać się językiem angielskim, a nie tylko "odbębnić" kolejny kurs. Poza nauką samego języka duży nacisk położony jest także na zrozumienie mechanizmów odpowiedzialnych za cały proces nauki, co pomaga w zrozumieniu obranego sposobu dążenia do zamierzonego celu. Podejście jest indywidualne, co pozwala na odpowiednie skupienie na zajęciach.

Raz jeszcze polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

Polecam zajęcia z Dariuszem wszystkim, którzy w szybkim tempie chcą poprawić swój angielski. Lekcje są intensywne, urozmaicone i dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się. Duże znaczenie ma systematyczna praca własna, ale ze wskazówkami Dariusza jest przyjemna i przynosi znakomite efekty. Jego niestandardowe metody sprawiły, że pomimo dużej nieśmiałości, zaczęłam mówić po angielsku.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Nauka z Panem Darkiem wymagała dużej samodyscypliny i samodzielnej pracy, ale stosując się do tego, efekty są widoczne z tygodnia na tydzień. Po pół roku nauki jestem w stanie porozumieć się w pracy przy użyciu języka angielskiego, czego nie udało mi się osiągnąć wcześniej . Prócz bycia świetnym nauczycielem języka, jest także dobrym psychologiem, który pracuje nad Twoją osobowością, co w moim przypadku przyczyniło się m.in. do nabrania odwagi w używaniu języka.

Zawsze dostępny mailowo, służy pomocą i wręcz zachęca do wymiany wiadomości poza spotkaniami, co również oceniam jako świetny element nauki.

Konkretnie i efektywnie- polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Nauka języka z Panem Darkiem wiąże się przede wszystkim z samodzielną pracą, którą trzeba wykonywać... I to nie dla Pana Darka a dla siebie (jeżeli odpuścicie, od razu będzie to po Was widać i zaczniecie marnować pracę i czas). Jeżeli więc ktokolwiek myśli, że pójdzie "gdzieś" uczyć się języka i bez własnej, sumiennej pracy zacznie mowić to lepiej nie marnować czasu swojego i swojego nauczyciela. Jeżeli natomiast weźmiecie się do pracy to po miesiącu od rozpoczęcia nauki z Panem Darkiem widać i czuć ogromne postępy, co mogę z czystym sumieniem potwierdzić. Przy Panu Darku bardzo szybko zaczyna się lubić angielski. Praca z Nim jest szybka, konkretna i ciekawa. Ważne jest to, że dzięki Panu Darkowi dowiecie się jak się uczyć języka, a po każdym spotkaniu wychodzi się z chęcią do pracy. Osobiście bardzo POLECAM naukę języka z Panem Darkiem i uważam Go za najlepszego nauczyciela jakiego mogłam spotkać na swojej drodze.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Polecam wszystkim, którzy szukają kogoś, kto pomoże im przełamać barierę mówienia po angielsku. Spotkania z Panem Dariuszem polegają na rozmowach o sprawach bieżących zarówno z PL, USA czy UK, o wszystkim co Cię interesuje i czego byś chciał/a sie dowiedzieć. To również zwyczajne, codzienne pogawędki, które ucinamy sobie ze znajomymi, a dzięki którym zaczynasz mówić (i myśleć!) w języku angielskim szybciej niż się tego spodziewasz! Mnóstwo przydatnych ston, linków, filmików czy artykułów. Zero książek, zeszytów i uczenia się na pamięć. POLECAM bo wiedza Pana Dariusza jest nieograniczona a to czysta przyjemność uczyć się od kogoś takiego! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Będzie krótko i na temat. Bez zbędnych wywodów, tak jak sama nauka u Dariusza: PROSTO, SZYBKO I KONKRETNIE. POLECAM!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Spotkania przyczyniły się do tego, że zaczęłam mówić po angielsku. Nie lekcje, ponieważ pan Dariusz jest nietypowym nauczycielem. Bariera językowa która stanowiła dla mnie bardzo duży problem - przestała istnieć, a to było nie lada wyzwanie! Wskazówki pana Dariusza pomogą Ci zrozumieć Twoje dotychczasowe błędy w nauce obcego języka. Decydując się, na pewno nie będziesz żałował/a!
Polecam!
Remember! Ain't no mountain high enough ! :D

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Wiele lat, praktycznie przez cała swoją edukację szukałem sposobu, szukałem metody, szukałem człowieka który pokazałby mi jak naprawdę powinno uczyć się języka angielskiego. Zmęczony wieloletnimi próbami zrobienia prawdziwego postępu trafiłem na ogłoszenie Pana Darka. Zacząłem naukę. To zupełnie inne doświadczenie niż to jakie znam ze szkoły. Nie ma książek, zeszytów, ton słówek wbijanych na pamięć. Cotygodniowe lekcje to raczej spotkania - rozmowa na wiele, wiele interesujących tematów. Przez pół roku nauki z Panem Darkiem zrobiłem większy postęp niż przez całą moją szkołę. Po 2-3 miesiącach zaczynasz rozumieć i zaczynać mówić po angielsku i naprawdę ciężko wyjaśnić jak to możliwe. Jeżeli zależy Ci na posługiwaniu się językiem angielskim płynnie i spontanicznie po prostu zrób to. Umów się na spotkanie. Jeżeli masz motywację do pracy to sukces gwarantowany.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Zgadzam się z poprzednikami. Pan Dariusz to doskonały nauczyciel. Po kilku miesiącach nauki znacznie łatwiej przychodzi mi mówienie w jezyku angelskim a muszę przyznać, że na początku kompletnie nie dawałam sobie z tym rady. POLECAM!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Darius - nauczyciel dla wszystkich tych, którzy znudzeni są nie efektywną nauką na standardowych kursach. Lepszej metody nauczanie jeszcze nie widziałem, każda lekcja - spotkanie to połączenie nauki oraz przyjemnie spędzonego czasu. Bariera mówienia po angielsku, z która mamy największy problem, mija właściwie od razu. Polecam w 100% :)

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić lekcje u Darka – mało gramatyki duży nacisk na konwersacje. Lekcje dostosowane są do prezentowanego poziomu ucznia i ukierunkowane na jego potrzeby. Warto też nadmienić że na zajęciach przedstawiane są proste i ciekawe metody nauki współczesnego języka angielskiego za pomocą internetu.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2015

Z czystym sumieniem i z pełna odpowiedzialnością polecam pana Dariusza jako bardzo dobrego nauczyciela języka angielskiego. Do pana Dariusza zgłosiłem się ponad rok temu. Moim celem był wyjazd do pracy w USA i potrzebowałem jego pomocy. To był bardzo dobry wybór. Mój angielskiego był na poziomie komunikatywnym, ale mi przede wszytskim zależało aby dobrze wypaść przed pierwszymi rozmowami o pracę. Po zaledwie kilku godzinach poczułem się znacznie swobodniej. Pan Dariusz mieszkał w USA bardzi długi czas, dzięki czemu miałem wrażenie że mam lekcje prowadzone przez amerykanina :) co było ogromnym plusem. Nauczyciel przybliżył mi kulturę i obyczaje kraju. Zaczęłem poznawać sposób w jaki mówią na codzień amerykanie, miałem okazję wsłuchać się w oryginalny akcent. Pan Dariusz ma indywidualne podejście do każdego ze swoich uczniów. Mi pomógł obyć się z językiem, mówić płynniej oraz przygotować do życia w Stanach Zjednoczonych. Reasumując serdecznie polecam lekcje z p. Darkiem, jestem na to świeżym dowodem. Od prawie roku mieszkam w Nowym Jorku i cieszę się życiem. Pozdrawiam pana, panie Darku!!!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2014

Nauka, która przynosi wymierny efekt w krótkim czasie. Mam długoletnie doświadczenie z nauką języka angielskiego, zaczynając od szkoły podstawowej, a kończąc na studiach. Dodatkowo w pracy mam cały czas styczność z angielskim, głównie w formie pisanej. Jednak zawsze podstawową barierą była bezpośrednia komunikacja. Bariera stopniała bardzo szybko w czasie lekcji u Pana Darka. Polecam ten sposób nauczania i kompetencje nauczyciela.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

Jeśli chcesz nauczyć się komunikatywnego języka angielskiego - polecam Pana Dariusza G.
Jego niekonwencjonalna metoda nauczania, wszechstronna wiedza, bogata osobowość i miła atmosfera oraz Twoja systematyczność w nauce pozwoli Ci przełamać wszelkie bariery językowe i osiągnąć oczekiwany rezultat.
Zyczę Wszystkim powodzenia w nauce.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2014

Maksimum praktyki, minimum gramatyki.
Zajęcia prowadzone "nieschematycznie" , indywidualnie dostosowane do poziomu i zainteresować ucznia.
Słowa w języku polskim pojawiają się na zajęciach z Panem Darkiem bardzo rzadko albo wcale. Wszystkie problemy omawiane są po ang., co sprawiło, że nie zauważyłam kiedy moje opory zniknęły i po prostu zaczęłam konwersować w tym języku.
Polecam każdemu kto chce rozmawiać w tym języku tak po prostu,a nie uczyć się scenek z podręczników do ang. całkiem oderwanych od rzeczywistości.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2014

Bardzo dobry nauczyciel z realnym doświadczeniem i praktyczną wiedzą językową. Potrafi dostosować formę i zakres zajęć do poziomu i oczekiwań ucznia oraz odpowiednio go zmotywować.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2014

Moje wychodzące dane: doświadczenie nauki języka angielskiego z native speakerem, straszny akcent, niemożliwość wyrażania swoich myśli w j. angielskim , uświadomienie tego, że nie mówię w j. angielskim, mimo wielu lat uczenia się.
Moje dane wychodzące: umiejętność formułowania myśli w języku angielskim, możliwość kontrolować swój akcent dzięki metodom uczenia Pana Darka, wiara w siebie, w swoje możliwości, brak strachu podejmować wyzwania.
Pan Darek, dzięki nowoczesnym technikom uczenia pomaga uczyć się prawdziwego języka, uświadomić swoje błędy i naprawić je, znaleźć zasoby, które pomogą Ci rozwinąć swój angielski i polepszyć go, a także odnaleźć wiarę w siebie, w swoje możliwości i umiejętności, które nigdy nie doceniałeś.
Bardzo zdolny i utalentowany nauczyciel angielskiego i bardzo dobry i sympatyczny człowiek!
Gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2014

Szybki efekt, przełamanie bariery językowej nastąpiło już po kilku spotkaniach. Ciekawa metodyka, każde spotkanie to kolejny zbiór praktycznych zwrotów. Zdecydowanie polecam!

avatar
Gniewko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2014

Najbardziej efektywny proces nauczania w jakim brałem udział! Nauczyciel który pomógł mi przejść przez barierę językową z dziedzinie biznesu sektora IT. Bardzo praktyczna i użyteczna wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób! Efekty w moim przypadku były widocznie po już kliku spotkaniach.

POLECAM!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2013

Najlepszy nauczyciel i wspaniały człowiek, uczy nie tylko języka ale również wiary w siebie, tak niezbędnej do pokonywania bariery językowej. Angielskiego uczyłam się w wielu miejscach i u wielu nauczycieli, nigdy nie byłam nawet w 1% tak zadowolona jak obcenie. Ponad rok temu szukałam najlepszego nauczyciela w Łodzi, który nauczy mnie mówić w języku angielskim, kierowałam się wówczas wyłącznie opiniami innych i znalzałam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2013

PEŁEN PROFESJONALIZM! Sama kilka miesięcy temu szukając lekcji języka angielskiego korzystałam z portalu e-korepetycje.net, dlatego mam nadzieję, że moja opinia będzie przydatna dla osób w podobnej sytuacji. Lekcje z Panem Darkiem są jak spotkanie prowadzone w języku angielskim, pełen profesjonalizm, dostosowanie tematyki lekcji do potrzeb słuchacza, dodatkowo szalenie miła atmosfera. W swoim życiu miałam już kontakt z różnymi "nauczycielami" języka angielskiego, ale z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że był to zmarnowany czas. Podczas lekcji z Panem Darkiem praktyczny j.angielski, przestaję bać się mówić w tym języku, a dodatkowo świetnie się przy tym bawię. Polecam gorąco każdemu, kto chce uczyć się języka angielskiego pod okiem prawdziwego specjalisty, jakim jest Pan Darek.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2013

Inteligencja, otwartość, powołanie do nauczania. Te cechy sprawiają, że każde zajęcia z Panem Darkiem są ciekawe i wyjątkowe. Świetny (i skuteczny) nauczyciel, dzięki któremu nauka języka angielskiego staje się przyjemnością. W dodatku osobowość Pana Darka i sposób prowadzenia przez niego zajęć uczą samodzielnego myślenia. Serdecznie polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2013

Gorąco polecam lekcje u Pana Darka.
Po nie spełna trzech miesiącach lekcji byłem w stanie wziąć udziął w rozmowie o pracę prowadzonej w języku angilekiskim, przy czym przed rozpoczęciem lekcji mój angielski w mowie kończył się praktycznie na przedstawieniu się.
Świetny nauczyciel z jeszcz lepszym podejściem do ucznia. Myślę, że właśnie z pomocą Pana Dariusza w końcu opanuję język angielski :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Na rozmowy ( nie chcę używać słowa lekcje) z p, Darkiem chodzi mój syn. Zaczynał jak gimnazjalista, dziś już chodzi do liceum. Miał to być kurs przygotowujący do egzaminu na koniec gimnazjum i sposób na "polubienie" angielskiego. Dzięki p. Darkowi nie tylko bardzo dobrze poradził sobie z egzaminem, ale przede wszystkim zdobył pewność siebie w mówieniu. Co więcej - jest ciekawy tego języka. Wiedziałam, że w przypadku mojego syna tradycyjna nauka gramatyki i słówek to strata czasu - dlatego bardzo się cieszę, że znalazłam ogłoszenie p. Darka - jego sposób nauczania jest tym czego mój syn potrzebował. Panie Darku - dawno się nie widzieliśmy więc chociaż tą drogą - DZIĘKUJĘ BARDZO.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

Bardzo polecam każdemu lekcje u Pana Darka. Nowoczesne i indywidualne podejście do nauki poparte szeroką wiedzą i doświadczeniem.

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2013

Najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek pracowałam. Profesjonalny, z indywidualnym podejściem. Z żalem musiałam zrezygnować ze spotkań, ale czekam na moment kiedy będę mogła wrócić.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2013

Polecam! Pan Dariusz prezentuje bardzo indywidualne i elastyczne podejście, dzięki czemu nauka jest maksymalnie skuteczna. Już od pierwszych spotkań buduje pewność w posługiwaniu się językiem u swoich podopiecznych.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2013

Serdecznie polecam lekcje u Pana Darka. To, co go wyróżnia na tle innych nauczycieli języków, to praktyczne podejście do nauki. Poza tym udzieli Ci wielu cennych wskazówek odnośnie job interview, co zaowocuje w przyszłości :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2013

Dołączam sie do wszystkich bardzo dobrych opinii o Panu Darku. Ja również miałam szczęście trafic na jego niecodzienne "nauczanie".

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2013

Bardzo dobry nauczyciel, można się wiele nauczyć i zacząć szybko używać języka w praktyce. Jasno tłumaczy gramatykę i można się sporo dowiedzieć na temat zwyczajów w USA. Wiem też jak poradzić sobie na interview :)
Polecam!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2013

Bardzo pozytywnie oceniam jakość lekcji Pana Darka. Nietypowe sposoby nauczania i przede wszystkim olbrzymia wiedza z różnych dziedzin pozwala na interesującą konwersację na wysokim poziomie. Polecam szczególnie osobom szukającym czegoś więcej niż wkuwania słówek i reguł gramatycznych. Po tych lekcjach myśli się po angielsku.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2013

Zachęcona fantastycznymi opiniami zdecydowałam się na lekcje u Pana Dariusza i się nie zawiodłam. Wcześniej latami uczyłam się angielskiego w różnych szkołach bez rezultatu, a teraz potrafię rozmawiać po angielsku. Z ręką na sercu polecam każdemu lekcje u tak fantastycznego nauczyciela. Bardzo miła atmosfera na zajęciach, po raz pierwszy nie bałam się mówić i chętnie chodziłam na zajęcia. Każda lekcja jest tak ciekawa, że nie można popaść w monotonię, a szybkie efekty motywują do dalszej pracy. Nauka zdecydowanie skierowana na potrzeby uczącego. Ćwiczenia wymowy, nauka tego co jest naprawdę przydatne. Gorąco polecam, gdybym mogła dałąbym 6 gwiazdek. Sama na pewno jeszcze wrócę!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2013

Bardzo dobry i pomocny nauczyciel. Uczy przydatnych i praktycznych rzeczy w miłej atmosferze. Pan Dariusz podczas jednej lekcji przygotował mnie do rozmowy o pracę. Serdecznie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2013

Świetny nauczyciel, przełamał moje bariery jeśli chodzi o mowę, oduczył wielu głupich nawyków wyniesionych ze szkoły z lekcji perfekcyjnego angielskiego - kilka uproszczeń i człowiek lepiej mówi po angielsku, jednocześnie przypominając o szczegółach które są ważne. Do tego wprowadza dużo ciekawostek do języka. Polecam wszystkim zainteresowanym ciekawymi konwersacjami po angielsku.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2012

Nauczyciel, który przykłada dużą rolę do detali i wymowy przez co po dłuższej nauce jesteśmy w stanie mówić podobnie jak amerykanie. Ważnym aspektem jest również znajomość kultury amerykańskiej i wiedza z wielu dziedzin co daje ogromną możliwość "wygadania się" na każdy temat.

Co więcej jest to zupełnie inna nauka niż to czego uczą w szkołach, tutaj uczysz się mówić, przede wszystkim praktyczna umiejętność wykorzystania języka. Nauczyłem się tutaj więcej niż przez wszystkie lata nauki języka angielskiego w szkole.

Gorąco polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2012

Bardzo dobry nauczyciel. Polecam wszystkim,
super atmosfera!!! Pozdrawiam!!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2012

Bardzo dobry nauczyciel, z którym zajęcia to prawdziwa podróż nie tylko przez zawiłości gramatyczne języka, ale również przez całą kulturę państw angielsko - języcznych. W moim przypadku również lektor, korepetytor, który pomógł mi pozbyć się kompleksów, w jakie mnie wpędzili niedoświadczeni lektorzy z renomowanej uczelni. Dzięki zajęciom z Panem Darkiem odniosłem sukces podczas międzynarodowego egzaminu i pokazałem na co mnie "stać".

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2012

Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że Pan Darek nastawiony jest na to, żeby jak najwięcej przekazać/nauczyć. Jeśli ktoś szuka pewnej i sprawdzonej alternatywy dla m.in. innych lektorów/wszelkich kursów, to z całą pewnością mogę polecić tego fachowca:) Na pewno nie pożałujecie!:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2012

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Dariusza jako świetnego nauczyciela żywego języka angielskiego. Prowadzone przez niego lekcje są ciekawe, a tematy dostosowane indywidualnie do ucznia. Najważniejsze jednak jest to, że ani się obejrzysz, a zaczynasz mówić. Zachęcam!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2012

Lekcje z Darkiem polecam wszystkim, którzy chcą mówić po angielsku, a nie tylko twierdzić, że "znają angielski". Lekcje są prowadzone w miłej, luźnej atmosferze. Polecam opornym jak i zmotywowanym. Szybko zaczniecie mówić i myśleć "po angielsku".

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2012

Świetny nauczyciel zarówno pod względem metod jak i wiedzy. W jeden rok nauczyłem się mniej więcej tyle co przez 3-4 lata rożnych kursów w szkołach językowych. Polecam Darka przede wszystkim tym , którzy nie mieli okazji wykorzystywać języka w praktyce np.: będąc za granicą. Dla mnie najważniejsze jest to, że po kliku lekcjach u Darka zaczynasz po prostu mówić po angielsku.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2011

Excellent teacher. Thanks to Dariusz I learned enough of “every day” English, so when I came to USA, I could communicate with people and didn’t feel lost.
Thank you uncle Darek

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2011

Ma duza wiedze i umiejetnosc przekazywania jezyka angielskiego i amerykanskiego w dziedzinie organizacji i zarzadzania i wiedzy o Ameryce.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2011

Swobodna atmosfera; dobór tematyki i materiałów do zgłaszanych, indywidualnych potrzeb; elastyczność; przyjemne konwersacje. Uczciwy, sympatyczny nauczyciel. Polecam.

Angielski USA PL Dariusz Goralski

Dziekuje Panie Tomaszu. Int'l Business/ Travel

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2011

lekcje według potrzeb ucznia, prezycyjność w nauce, miła atmosfera

Angielski USA PL Dariusz Goralski

Bardzo dziekuje Pani Joanno. Logistics/ Transportation

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.